Postuar ne - Lini një koment

Doc Johnson masturbator Sasha Grey Ur3 Krem Pie Pocket Pussy

Doc Johnson masturbator Sasha Grey Ur3 Krem Pie Pocket PussyDoc Johnson masturbator Sasha Grey Ur3 Krem Pie Pocket Pussy

Nëse ju pëlqen ndjenja e vërtetë e një pidhi të bukur të shtrënguar, por jo në humor për marrjen e një vajze se sa me të vërtetë do të donit Doc Johnson Masturbator.
Është e vogël, e lehtë për t'u fshehur, por e madhe për t'ju dhënë kënaqësi sikur të ishte marrëveshja e vërtetë.

Është shumë e lehtë për t'u pastruar dhe kurrë nuk do të ankohet.

Postuar ne - Lini një koment

Tenga Flip Zero është masturbuesi më i mirë në botë.

Tenga Flip Zero

Së shpejti këtu do të jetë më shumë informacion rreth Tenga Flip Zero. Në këtë moment Masturbator më të mirë në botë.

Është për shitje tani, kështu që nëse ju pëlqen të orde it, jij mund të blej atë tani, dhe shpresoj se ne së shpejti do të shohim shqyrtimin tuaj dhe përvojat me këtë produkt.

e26309_3Blej tani

Zeroing në mbi mundësitë e kënaqësisë

Duke përdorur materialet tona më të mira dhe teknologjinë më të fundit, TENGA është krenar për të prezantuar teknologjinë më të fundit në Teknologjinë e kënaqësisë së meshkujve, FLIP ZERO.
TENGA ka marrë serinë e saj unike FLIP në lartësi të reja të kënaqësisë.
Një pikë hyrjeje pa formë siguron vulën e përsosur për asnjë rrjedhje të lubrifikantit dhe një vakuum të fortë që mundësohet nga një valvul i njëanshëm.
FLIP 0 (ZERO) përmban detajet tona më të ndërlikuara ende për ndjesi të madhe dhe funksioni ynë i parë i FLIP-it e mban sendin higjienik për përdorime të shumta.

Rreth Produktit
  • Masturbator i ri mashkull ergonomik dhe i ripërdorur nga Tenga duke shfaqur hollësi të brendshme të ndërlikuara
  • Një pikë e hyrjes seamless siguron vulën e përsosur për të parandaluar rrjedhjen e lubrifikantit dhe krijohet një vakum thithjeje nga valvula e re me një drejtim
  • Elastomeri i detajuar i brendshëm ka disa karakteristika të reja: kreshtat e pëlqyeshme të Murmurit të Rridës përqafojnë ju nga të dy anët. Domeja e Ripple mbërthen në boshtin tuaj, ndërkohë që skajet e valëzimeve stimulojnë. Një shtresë e jashtme mbulon orbën e fundit që stimulon nga të gjitha këndet.
  • Përfshin Tenga FLIP ZERO, lubrifikantë mostër, dhe një rast të qartë për ruajtjen / tharjen
  • Dizajni i hapur i hapur e bën atë të shpejtë dhe të lehtë për t'u pastruar dhe lejon tharjen më të shpejtë: Made in Japan
Postuar ne - Lini një koment

Masturbator anal Fleshlight homoseksual Fleshjack

Fleshlight analPër dashuruesit tanë anal dhe homoseksualë është një masturbator i fleshjack një praktikë e përsosur për të shijuar atë vrimë të ngushtë të vogël për të depërtuar.
Çdo djalë e di se ju do të keni orgazmën tuaj në mënyrë më të shpejtë në një anus të ngushtë se sa në një pidhi më të madh.
Kjo është arsyeja pse kjo anus fleshlight mënyrën më të mirë për të trajnuar qëndrueshmëri tuaj dhe të mësojnë për të mbajtur në orgazmë tuaj.

Postuar ne - Lini një koment

Mbush My Ass Penis Stroker

Plot stërgjyshin time të penisit

Karakteristikat e Plotësoni My Ass Penis Stroker

Slide this Ass shtrënguar si ajo ju jep të arrijnë rreth goditje!

Fantazi e jona për palë të lëkurave të ngjitura, të ngushta, duke i dhënë qershinë e tyre, ndërsa një

Grabs në karin e madhe e ngurtë për të arritur rreth ka bërë kohët e fundit e vërtetë!

Pjesa më e mirë është se askush nuk kërkon njohje!

Lube ngritje tuaj dhe të zhytet atë thellë në prapanicë të flluskë e virgjër e tij. Kjo 7 incher trasha

Ju jeni gati për grabbing për të arritur rreth do magjike magjike si boner e juaj slides

thellë brenda. Ju mund të ndjeni çdo hollësi të shijshme edhe vena është gati të pop! Ajo vjen me

Kreu i skalitur me të njëjtën cilësi të ngopur, ashtu si çelësi i lëngshëm i të tjerëve

cheeks.

Ju jeni vetëm gati për stroking off në nirvana por pauzë, si dhe shuplakë atë gomar e njeriut që

Është formë e përkryer. Ajo jo vetëm që do të ndihet, por edhe do të tingëllojë si gjë e vërtetë. Ju do të betoheni

Se çdo smack ngushton vrimën e këtij njeriu pak më shumë, duke ju dërguar shumë më pranë tuaj

Climax.

Përfshin pastruesin e lodrave falas

• Gjithashtu përfshihet lubrifikimi i lirë

• Formohet duke përdorur Fanta Flesh TPR që është super i butë

• Kanali brenda do të strukturohet për të dhënë stimulim përfundimtar me çdo goditje

• Vjen bashkangjitur me faqet e ngushta të gomarit të njeriut për të shënuar 7 nga 2 inç karin për grabbing

• Mëngë këndore e hyrjes anale është unike

• Plotësoni stroker tim penisit

Prej momentit të mbushur stomakun tim të penisit do të mbërrijë, thjesht hiqeni atë nga kutia e saj dhe admiroj

Shkundur atë. Përdoruesit mund ta lubrifikojnë atë me mostrat e lira të lubrifikimit. Ajo vjen e mbështjellë me fanta super të butë

Mish rreth stiffie e juaj, si dhe clings për çdo inç me çdo goditje. Prandaj përhapet tij

Cheeks, pompë atë, shpoj gomar e tij deri sa pop-pa ndonjë shqetësim!

Mbushja e pastrimit të parakohshëm. Bëni përdorimin e pastruesve të lirë të lodrave që janë të përfshira dhe merrni disa sapun të ngrohtë

uji. Së pari shpëlarje atë, pat thatë, dhe ju mund të ruani këtë mbushur gomar tim ass penis stroker sulm të keq nga

Lodra të tjera të seksit.

Përgjigja kërkon që goja e zhveshur në gomar të ngushtë, ndërsa njëri arrin rreth, si dhe goditje tyre

Karin e vështirë me mbushjen e tyre të shtoni my penis stroker. Ai është duke pritur për rendin tuaj sot.

Për shkak të politikave të çmimeve të prodhuesit, kompania nuk është në gjendje të ofrojë të gjitha (më tej)

Zbritje për këtë produkt.

Postuar ne - Lini një koment

Sasha Grey Gryka e thellë Pocket Pal

Xhep i thellë i fytit

Karakteristikat e Gray Pocket Pal fyt të thellë nga Sasha

Tani ju mund të varrosni mjetin tuaj në fytin e thellë të Sashës!

USA bëri!

Gojën e butë, të paduruar dhe të përkulur të Sasha Grey po pret që të thithësh të thithësh! Kjo ka

U formua nga buzët e saj të nxehta si dhe nga gjuha drejtpërdrejt. Kjo është reale 5 ½ mishërues

Me vrimë të vetme për krijimin e thithjes natyrore që do të ndjehen thjesht si blowjobs të Sasha.

Penetrimi i fytit të ngushtë të saj, si dhe përvoja ngritur kreshta kënaqësi ju kullues deri të fundit

Rënie e juaji!

• Jo ftalate

• Formula anti-bakteriale Sil-a-gel

• Përgatitja e lehtë e gripit

• Super shtrirë dhe e butë

• Hyrja e vetme për thithje natyrale edhe intensive gjatë përdorimit

• Krijuar duke përdorur lëkurën reale UR3 për të dhënë ndjenjë maksimale të gjallë

• Është 5 ½ inç në gjatësi

• Përfshin gjuhën e hollësishme dhe buzët

• Formohet direkt nga ylli XXX Sasha Grey

• Furby realiste nga Sasha Grey

Tani Sasha Grey do të bëhet juaji! Në filmat më të nxehta të filmit të sotëm, e doni atë dhe tani

Kjo yll i pornografisë amazingly crossover do t'ju ofrojë blowjob nxehta ndonjëherë! Kjo Sasha Gery

Pump thellë Pocket Pal Stroker ka qenë formohem direkt nga buzët e famshme super butë të

Starlet në mënyrë që të ju japin përvojë të plotë të thellë fyt e stroker.

Simples përkëdhel Sasha Grey Fryma e thellë e xhepit që ju do të vlerësoni

Realiste dhe të butë të kësaj lodërje seksuale. Strokues i nxehtë i blowjobit është bërë duke përdorur

Patentuar material UR3 nga doc Johnson që do të imitojë bukur lëkurën për të bërë të gjallë

Përvoja e stroker. Kjo është e shtrirë dhe e butë kështu që mund të rrëmbej lehtë kapje jashtë kësaj

Stroker, si dhe imitoj rrëshqitje dhe vorbull të vërtetë blowjob si ju jeni futje!

Përdoruesit do të donin mënyrën se si kjo xhep gri i thellë i gojës së dhimbjes së dhëmbëve i përkeqëson gjuhën dhe buzët

Nderoj boshtin tuaj derisa po futesh në fytin e ngushtë të saj. Kur e rrëshqisni atë

Thellë, ju do të ndjeni bastisje kënaqësi ridges e stroker massaging gjatësinë bosht tonë - të gjitha

Ndërkohë që thithja natyrore e këtij lodri seksi do të punojë për mjeljen e thatës tuaj.

Ju mund të pastroni sasha gri të thellë të fytit tuaj me sapun të butë, me ujë ose me lodër seksuale

pastrues. Goditje të butë në mënyrë që stroker tuaj të bëhet e thatë.

Postuar ne - Lini një koment

Belladonna Pocket Stroker

Pocket Stroker Karakteristikat e Belladonna

Belladonna kërkon që ju të jeni të ngurtë!

USA bëri!

A keni menduar ndonjëherë se çfarë do të jetë si boning për mua? Tani ju keni të drejtë të vidhni

Mua në mënyrën më të mirë të mundshme! Tërhiqni buzet e buta të hapura të minave, si dhe mbytni polin tuaj të drejtë

Në këtë kopje të saktë të kutisë së nxehtë të imi. Ata e kanë formuar këtë të drejtë nga trupi im kështu

Ajo do të ndjehet ashtu si njëri është varrosur brenda meje thellë! Ky gjashtë stroke stroker është projektuar

Me lëkurë UR3 që është e ngjashme me jetën. Për qëllime pastrimi ajo vjen me skajet e hapura.

• Hapur për pastrim më të thjeshtë

• Grip i thjeshtë

• Muret e brendshme të dhomës në mënyrë që të arrijnë kënaqësinë maksimale

• Disa me Sil-A-Gel antibacterial varur që ndihmojnë në mbajtjen Belladonna pastër

Dhe të freskëta

• E bërë duke përdorur materiale të ngjashme me UR3 në mënyrë që të sigurohet ndjenja e vërtetë

• Madhësia kompakte që është e madhe për udhëtime

• Kopjimi i saktë i xhepit me xhaketë të formuar direkt nga Belladonna

• 2.5 inç i gjerë dhe 6 inç stroker i gjatë

Ky yll XXX kinkiest është gjithmonë i gatshëm për të marrë poshtë me tonë pa marrë parasysh në atë kohë

ti deshiron! Belladonna ka qenë formuar drejtpërdrejt nga kutia e dashurisë e saj në të cilën çdo

Cilësi e vetme dhe dele është rikrijuar në material ultra-realist të lëkurës UR3 kështu që ju do të

Përvojë ashtu si ju jeni me të drejtën e saj atje kur ju do të fshij klitoris dhe një pjesë e butë buzët e

Hers me bosht tuaj!

Muret e brendshme të dhomës do të përkëdhelni shtyllën tënde ndërsa po stroking në shtëpi. Ju mund të shtoni

Adami dhe Eva të preferuarat e juaj dhe ju do të jeni të kënaqur me çdo inç të ndjeshëm të kësaj

Xheloz shumë i ngushtë xhepi. E jashtme e tij e lehtë e shtrënguar do të sigurojë trajtim superior

Stroker i ëmbël si dhe fundi i saj i hapur do t'ju lejojë të pastroni lehtësisht atë. Ky stroker i vecante

Është bërë duke përdorur Sil-A-Gel antibacterial Addictive ndihmuar në mbajtjen e këtij stroker xhepi

E juaji të freskët dhe të pastër për një kohë më të gjatë.

Tani ju mund të plotësoni fantazinë e preferuar të Belladonna me tuajën me XXX DVD të saj të fundit si

Si edhe stroker nxehtë xhepi i saj.

Postuar ne - Lini një koment

Tenga masturbim mëngë të dyfishtë Hole Cup nga Cool Mashkull SexToys

Tenga masturbaton mëngë të dyfishtë Hole Cup nga CoolMaleSexToy

Karakteristikat e Tenga Flip Hole Masturbator

Ky produkt është projektuar për të qenë masturbator i fundit mashkull!

Ai mbrohet nga politika e garantuar me kënaqësi nga Adami dhe Eva

Ajo vjen me tre mostra lubrifikimi

Ju mund ta zbuloni veten pse burrat në Japoni nuk mund të vendosin poshtë këtë revolucionar të fundit

Masturbator i cili më në fund është tani në dispozicion në Shtetet e Bashkuara!

• Ajo është e rreshtuar në mënyrë të mahnitshme me modelet komplekse të brinjëve të kënaqësisë, gudulis, dhe gunga.

• Ka tri pika presioni që do t'u mundësojnë përdoruesve të rregullojnë stimulimin dhe

Niveli i ngushtësisë

• Pika e parë e presionit do të simulojë seksin anal

• Pika e dytë e presionit do ta bëjë masturbatorin e plotë të ndihet tepër i shtrënguar

• Pika e presionit 3rd do të stimulojë tipin për orgazëm super të ngarkuar

• Krijon ndjesi gjiri që është si blowjob

• Masturbator mashkull do të hapet për të shtuar lube si dhe për pastrim të thjeshtë

• Ajo vjen me pjesën e sipërme që është e lëvizshme për mbylljen e masturbatorit në pozitë për të thjeshtë

përdorim

• Është më e gjatë se mesatarja dhe madje edhe më e madhe për djemtë që të gëlltisin

• Është bërë duke përdorur TPR shumë të qëndrueshme dhe të butë që është një material i njëjtë si silikoni

• Është prodhuar në Japoni nga një kompani e quajtur Tenga që është e njohur për produktet e saj të lartë,
Cilësi lodra seksi për meshkujt

• Ai vjen me tre mostrat e lubrifikimit përveç broshurës mësimore

Ajo ka dizajn të madh dhe funksion balancues për shkak të së cilës vrima e Tenga Flip nuk del asgjë

Të ngjashme me masturbator tipik mashkull tuaj. Fakti është se ajo duket si me cilësi të lartë

Gjuha deri në një rrëshqitje është top-off për zbulimin e masturbator nxehta në dispozicion në treg.

Hapja e saj është më e madhe në krahasim me masturbators maksimale me dizajn të thyer që

Qëndron mbi përdorimin edhe të rëndë. Ka masturbues të tjerë meshkuj në dispozicion në treg

Që fillojnë të shqyejnë pranë hapjes kur përdoren në mënyrë të përsëritur, por Tenga Flip Hole do të vazhdojë

Duke kërkuar të shkëlqyer, si dhe siguron ndjenja më të reja çdo herë.

Brenda saj është rreshtuar duke përdorur modelin stimulues të përpunuar të projektuar posaçërisht për të

kënaqshëm. Ju do të gjeni nubs kënaqësi që janë mbuluar duke përdorur harton me onde, i madh

Shigjetat me rripa, dhe shumë më tepër. Në fund të saj, ka edhe sferë shumë më të madhe të mbuluar duke përdorur butë

Kënaqësi në brendësi që do të përqafojë majën e ndjeshme të juaja. Çdo gjysmë e këtij masturbuesi ka

Janë rreshtuar duke përdorur model krejtësisht të ndryshëm kështu që mund të tjerr rreth e qark në boshtin e tyre

Krejtësisht të ndryshme.

Ajo vjen me pikat e presionit 3 në anën e masturbatorëve - të shënuara me qarqe të bardha dhe të lejuara

Përdoruesit për të rregulluar ngushtësinë e masturbatorit si dhe stimulimin e kontrollit në mënyrë që t'i ngarkojnë ato.

Kur pika e parë është e shtrydhur ajo rikrijon seksin e analit ndjenjë veçanërisht ndjenjën e ngushtë kur është e para

Slides in Me pikën e dytë, masturbator i plotë do të ndjehen të shtrënguar dhe kjo jep për herë të parë

Ndjenjë të veçantë. Me pikën e tretë, stimulimi rritet në majën e ndjeshme tuajat

Duke i bërë përdoruesit spermë edhe më të shpejtë dhe më të vështirë se zakonisht.

Kur dikush fillon ta tërheqë atë, edhe masturbuesi do të krijojë ndjesi të butë gjiri

Ndjehen se është vetëm si blowjob për kënaqësi në rritje.

Masturbator Tenga vjen varur në bazë të tillë që mund ta hapni. Kjo lejon përdoruesit të lube deri

Çdo inç e masturbator për ndjenjë të përsosur të butë dhe të butë me asnjë nga ato pika të thata

Shkon me masturbator të rregullt. Ajo ka slides të lëvizshëm të lartë të pranishëm mbi bazën e saj për të

Mbyllje masturbator në vend për thjeshtësinë e përdorimit. Sapo individët të bëhen, ata munden vetëm

Futeni këtë Masturbator Tenga të hapur për të bërë pastrimin tepër të plotë të saj. Thjesht prop

Kjo e hapur në krye të lëvizshëm për tharje të plotë për ta mbajtur këtë lodër seksi të tuat e re.

Dimensionet e këtij masturbatori të mashkullit përfshijnë 3 inç gjerësi dhe shtatë inç të gjatë. kjo

Është bërë duke përdorur TRP që është një material i njëjtë si silikoni dhe është fleksibël, si dhe i butë për të

Përvojë të rehatshme përveç të qenit mjaftueshëm i qëndrueshëm për të qëndruar deri edhe kur

Perdorur fort e perdorur. Ngjashëm me silikonin, TPR gjithashtu është i lirë latex dhe hypoallergenic.

Kjo Flip Hole Masturbator është prodhuar nga Tenga në Japoni dhe kjo kompani është

Prodhuesit kryesorë të lodrave seksuale në Japoni. Tenga ka fituar reputacionin e tyre mbresëlënëse

Ndihmën e gamëve të gjera të lodrave seksuale për meshkujt, si dhe produktet inovative me cilësi të lartë.

Është e rekomanduar nga Adami dhe Eva që të përdorin Tenga Flip Hole Masturbator për meshkuj në shtëpi,

Në rrugë, ose kudo për masturbim, si dhe për çiftet për parashkollë.

Ky masturbator i Tenga punon në mënyrë të përkryer me tubacionin seksual me bazë uji nga Adami dhe Eva. një

Kulm juaj është bërë, ky masturbator mund të hapet si dhe larë plotësisht duke përdorur

Zgjidhje të ngrohtë me sapun dhe duhet të hidhet poshtë duke përdorur Adam dhe Evë të pastër për seks

lodra. Kjo do t'ju ndihmojë në kursimin e kohës së pastrimit duke mbajtur prezervativ kur jeni duke shfrytëzuar

Lodra seksi. Ky masturbator mashkull duhet të lejohet të thahet plotësisht para ruajtjes së Tenga

Stroker me mbledhjen e lodrave të tjera të seksit tuaj.

Postuar ne - Lini një koment

Design Mashkull Masturbator Mashkull Simulim Jade Vagina Sex Toy

Design Mashkull Masturbator Mashkull Simulim Jade Vagina Sex Lodrat

Design Mashkull Masturbator Mashkull Simulim Jade Vagina Sex Lodrat.

Kjo është e përsosur, askush nuk do ta dijë se çfarë është kur e gjejnë atë me një përjashtim.

Ajo duket me të vërtetë elegant, por ajo sucks si qielli.

Nëse doni të shkoni për cilësinë por nuk është si pamja e lodrave të pidhit, sesa duhet ta jepni këtë një shans, unë jam i sigurt se do ta vazhdoni ta përdorni kudo.

Postuar ne - Lini një koment

Njësia e Trajnimit të Fleshlight Stamina Masturbator Mashkull, Pink Lady

Njësia e Trajnimit të Fleshlight Stamina Masturbator Mashkull, Pink Lady

Njësia e Trajnimit të Fleshlight Stamina Masturbator Mashkull

Njësia e Trajnimit të Qëndrueshmërisë Fleshlight u zhvillua në mënyrë që të rriste nivelet seksuale

Nëpërmjet trajnimit të aftësisë për kontrollin e shpejtësisë së ejakulimit. Kjo Njësi për Trajnimin e Qëndrueshmit vjen

Me diametër të kanalit që është 12 në 15 mm dhe kështu është relativisht i lehtë. Sipërfaqja e saj e brendshme ka

Janë mbuluar nga disa gunga të mëdha të mëdha që dalin thellë në kanalin. Këto grushte kanë

Janë pozicionuar mjaft afër njëri-tjetrit duke formuar cilësi shumë të dendur që shkon

Në të gjithë kanalin. Njësia e Trajnimit të Qëndrueshmërisë do të jetë në dispozicion vetëm në kombinim me

Fleshjack Endurance Jack Ass dhe Fleshlight Pink Lady orifices.

Cilësi e tij shumë e dendur e zhurmës do të aplikojë stimulim intensiv në mënyrë të mrekullueshme në penis. Për më tepër,

Gunga do të punojë sikur disa majë të gishtave të vogla janë të ngutshme, massaging, dhe kujdesin bosht,

Rim, dhe kokën e penisit nga të gjitha anët duke krijuar ndjenjën e madhe stimuluese.

Në mënyrë të ngjashme, penisi juaj do të kapet ngushtë nga grumbuj të gjatë që rrjedhin në mënyrë të tillë që ajo fjalë për fjalë

Kërkon të luftojë të gjithë rrugën e saj përmes pyjeve të dendura të gungave. E gjithë kjo është e mbushur me

Shoqërimi i efektit të fortë suctioning që përforcon atë stimulim fantastik.

Një lloj i tillë i stimulimit intensiv do t'i çojë përdoruesit në lëvizje të vazhdueshme brenda kanalit të tyre

Orgazmë të fuqishme brenda disa minutave. Për shtyrjen e orgazmës, një mënyrë e pashmangshme kërkon marrjen e shkurtër

Prishet ose ndryshon shpejtësinë e stroking. Kjo është pikërisht aftësia që mund të përmirësohet duke praktikuar

Me Njësinë e Trajnimit të Qëndrueshmërisë si kontroll mbi stimulimin personal dhe seksual

Pragu zgjimit është çelësi për rritjen e qëndrueshmërisë së tyre seksuale. Kur përdoret rregullisht, një

Do të vinte re menjëherë rezultatet dhe ata do të mësojnë se si reagojnë trupat e tyre si dhe sa

Stimulimi mund të mbajnë në një kohë të caktuar. Ata që janë të aftë të përdorin masturbim

Njësia e stërvitjes së qëndrueshmërisë për një kohë më të gjatë do të ketë kontroll intensive të stimulimit mbi personat e tyre

Koha e derdhjes. Ata nuk do të përballen me asnjë problem me derdhje e parakohshme në kohën e

Seksi aktual dhe ata do të jenë në gjendje të kënaqin pothuajse çdo grua.

Pastrimi i gungave të pozicionuara dendur do të jetë disi sa kohë konsumon si spermë dhe lube

Mbetjet mund të mbledhin mes tyre. Për pastrimin e plotë të kanalit të brendshëm duhet të kthehet

Anën e futur jashtë gjatë pastrimit. Koha e tharjes do të jetë disi më e gjatë se mesatarja, por

Kjo mund të shkurtohet kur fshini kanalin e brendshëm duke përdorur peshqir letrash.

Përfundim:

Në tërësi, kjo Njësi për Trajnimin e Qëndrueshmërisë ofron një nga efektet më stimuluese stimuluese

Në mesin e të gjitha Fleshlights dhe kështu është një mjet ideal për trajnimin e aftësisë seksuale. Kur përdoret

Rregullisht, orgazmat e parakohshme do të bëhen gjë e fundit. Ky stërvitje Trajnimi ka fleshlight

Janë rekomanduar edhe për meshkujt e rrethprerë, të cilët kanë kokë më pak të ndjeshme të penisit si

Krahasuar me atë të burrave të paprerë për shkak të rritjes së intensitetit.

Postuar ne - Lini një koment

Tenga Veza Twister masturbator Cool Mashkull Sex Toy

Tenga Egg Twister masturbator CoolMaleSexToy

Gjashtë masturbators të disponueshëm që do t'i mbajnë individët të zënë!

Çdo stroker përmban dizajnin stimulues që është unik.

Përfshin mostrat e lubeut falas!

Ndër masturbuesit më të njohur në dispozicion në Japoni, Tenga Veza është portative, e matur,

Dhe të sigurt për të ofruar kënaqësi!

• Çdo vezë përmban imitues unik që është projektuar për ofrimin e shumëllojshmërisë

• Masa diskrete dhe të vogla në formë masazhi, si dhe shtrirje për përshtatjen e boshtit tuaj

• Designed duke përdorur pelte të shtrirë dhe të butë

• Çdo vezë përfshin jastëk të mbushur me lubrifikim seksual, i bazuar në ujë

• Ky masturbator i matur është udhëtimi miqësor - përdorni atë si dhe hedh atë

• Stimuluesi mat 2.25 inç në gjatësi dhe 2 inç në gjerësi

• Designed nga Tenga i njohur që është një prodhues i lodrave të seksit japonez

Të gjashtë do të shfaqin dizajne të veçanta të stimujve të tyre. Valët e saj kanë brinjë horizontale

Dhe Twister do të mbulohet në brinjë vertikale. Modele të rastësishme të vorbullave janë paraqitur nga

Silky dhe Spider do të kenë modele unike si web. Klikuesi i tij është mbuluar duke përdorur të vogla

Nubs kënaqësi dhe Stepper saj vjen me gjysmë qarqet që janë notched out.

Thjesht zgjidhni një, si dhe plas atë të hapur. Veza e saj përfshin paketën e jastëkëve të lubes brenda brenda

Si edhe plastike speciale do të futet për të ndihmuar në ruajtjen e formës së saj. Ju thjesht kërkoni të tërhiqni

Jashtë futur plastike e saj pas kësaj duke shtuar lube dhe është gati për përdorim.

Tenga Veza është në dispozicion në madhësi të vogël dhe kjo e bën më të mirë për stimulimin e majës së shtyllës.

Ky masturbator do të rrëshqasë rreth kokës ashtu si një kapelë duke i lejuar përdoruesit të fshijnë dhe

Kthesë larg si tip tuaj të ndjeshme është nxitur nga stimulators. Si kjo masturbator Tenga ka qenë

I projektuar duke përdorur pelte të shtrirë dhe të butë, mund të tërheqë edhe këtë masturbator poshtë boshtit të tyre

Rritjen e stimulimit.

Meqenëse këta masturbues janë projektuar si sende të disponueshme, këto janë më të mirat për meshkujt në lëvizje,

Pavarësisht nëse ato janë të vendosura jashtë ose në udhëtim pune. Ata do të marrin gjashtë

Masturbators të ndryshme që do të thotë se ata kanë shumë opsione për mbajtjen e tyre të zënë!

Madhësia e këtij Tenga Veza Masturbator është 2.25 inç në gjatësi dhe 2 inç në gjerësi.

Edhe pse kjo është e vogël kur krahasohet me masturbatorët e tjerë, ato mund të shtrihen lehtë për të

Trajtimin e penisit të çdo madhësie. Ndërsa ato janë të vogla në madhësi, bëhet e lehtë për t'i fshehur ose hedhur

Për të shmangur çdo lloj situate të turpshme.

Të dy Adami dhe Eva sugjerojnë që kjo paketë XGUM Egg Tenga është për meshkujt që kërkojnë

Diçka e lehtë dhe e thjeshtë për t'u përdorur gjatë kohës së vendosjes ose gjatë udhëtimit.

Çdo masturbator i vezës do të përfshijë një pako jastëku që përmban lubrifikimin seksual që është me bazë uji.

Kjo është një masturbator i disponueshëm kështu që nuk keni nevojë të shqetësoni për pastrimin. Ajo mund të jetë

Shpëlarë lehtë dhe mund të përdoren më shumë se një herë në rast se dikush dëshiron.